Середня оцінка - 5 / 3200 відгуків
Інна
17:54 23.06.2026
Катерина
16:57 23.06.2026
Анна
12:46 23.06.2026
Олександр
20:33 22.06.2026
Наталія
19:53 22.06.2026
Ірина
18:28 22.06.2026
Олексій
18:17 22.06.2026
СВІТЛАНА
15:24 22.06.2026
Вікторія
15:08 22.06.2026
Анастасія
13:45 22.06.2026
Анастасія
11:49 22.06.2026
Тетяна
11:06 22.06.2026
Людмила
19:50 21.06.2026
Дмитро
17:04 21.06.2026
Микола
15:51 21.06.2026
Таня
15:49 21.06.2026
Дмитро
15:11 21.06.2026
Сергій
15:05 21.06.2026
Наталя
15:03 21.06.2026
Інга
13:29 21.06.2026
Вікторія
13:18 21.06.2026
Олена
12:40 21.06.2026
Іванна
20:53 20.06.2026
Олексій
20:14 20.06.2026
Дмитро
20:09 20.06.2026
Ольга
19:52 20.06.2026
Олена
На жаль, суші розвалювалися, їх було важко взяти паличками, не кажучи вже про те, щоб нормально насолодитися стравою. Сподіваємося, що надалі буде приділено більше уваги якості приготування та доставці замовлень.
19:23 20.06.2026
Володимир
19:20 20.06.2026
Наталія
17:56 20.06.2026
Юлія
15:36 20.06.2026
Більше
Середня оцінка - 5 / 3200 відгуків
Інна
17:54 23.06.2026
Катерина
16:57 23.06.2026
Анна
12:46 23.06.2026
Олександр
20:33 22.06.2026
Наталія
19:53 22.06.2026
Ірина
18:28 22.06.2026
Олексій
18:17 22.06.2026
СВІТЛАНА
15:24 22.06.2026
Вікторія
15:08 22.06.2026
Анастасія
13:45 22.06.2026
Анастасія
11:49 22.06.2026
Тетяна
11:06 22.06.2026
Людмила
19:50 21.06.2026
Дмитро
17:04 21.06.2026
Микола
15:51 21.06.2026
Таня
15:49 21.06.2026
Дмитро
15:11 21.06.2026
Сергій
15:05 21.06.2026
Наталя
15:03 21.06.2026
Інга
13:29 21.06.2026
Вікторія
13:18 21.06.2026
Олена
12:40 21.06.2026
Іванна
20:53 20.06.2026
Олексій
20:14 20.06.2026
Дмитро
20:09 20.06.2026
Ольга
19:52 20.06.2026
Олена
На жаль, суші розвалювалися, їх було важко взяти паличками, не кажучи вже про те, щоб нормально насолодитися стравою. Сподіваємося, що надалі буде приділено більше уваги якості приготування та доставці замовлень.
19:23 20.06.2026
Володимир
19:20 20.06.2026
Наталія
17:56 20.06.2026
Юлія
15:36 20.06.2026
Більше
